В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2897

Безстопанствени кучета

Начало
07.10.2023
ID:
2897

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Района на пазара, автогарата, гарата

Описание: Безстопанствени кучета в района на пазара, автогарата, гарата и към улица Цар Освободител, в района на парка и детска градина Асенова крепост


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.10.202316:34
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 09.10.2023г. се извърши обход от служителите на мобилна клиника. Заловено е 1 /един/ брой безстопанствено куче, което ще бъде кастрирано, обезпаразитено външно и вътрешно и след 24 часа ще бъде върнато на мястото на залавяне съгласно Закон за защита на животните.
  • 09.10.202308:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали