В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2895

Безстопанственно куче

Начало
07.10.2023
ID:
2895

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Цар Самуил 30

Описание: Кучето е черно,-бяло до козметичното студио Стемоса, лежи на тротоара от 1 месец


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.11.202322:59
    Здравейте! Община Асеновград, към настоящия момент, не разполага с приют за безстопанствени животни. Извършва се периодично улов на безстопанствени животни, които след кастрация, обезпаразитяване, ваксинация и маркиране се връщат обратно на местата, откъдето са взети, съгласно чл.47, ал.3 от Закон за защита на животните (ЗЗЖ). При следващия улов районът ще бъде обходен от екипа.
  • 09.10.202308:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали