В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2893

Д. Воден

Начало
07.10.2023
ID:
2893

Друго

Място/адрес: Ул" Захария", кв Д. Воден

Описание: Моля, обърнете внимание за неправилно паркиране автомобили. От къде трябва да минат пешеходците.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител