В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2892

Неработещо улично осветление

Начало
05.10.2023
ID:
2892

Неработещо улично осветление

Подаден от: Борислав Кърмаджиев

Място/адрес: Ул. Найден Геров 3

Описание: По повод СИГНАЛ №2736 ,който маркирахте като разрешен, а именно че уличното осветление вече работи - ами не работи!!! Може би сте отстранявали повреда на друга лампа! За това прикачвам снимка направена в тъмната част на денонощието на въпросната лампа, както и карта на точното й местонахождение! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител