В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2890

Липсващи знаци на ул.Оборище

Начало
04.10.2023
ID:
2890

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Иван

Място/адрес: ул. „Оборище“ 97, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Тъй като звънях на зам.кмета Петър Петров десетки пъти и нищо не направи както и на тел 112 също десетки пъти та, на улица Оборище липсват знаци които обозначават че ул.Оборище е еднопосочна а там доста шофьори карат в насрещното особено пред детска градина Вапцаров и създават предпоставка за птп или птп с пешеходец т.е. майки с деца бихте ли били така добри да си оправите проблема тъй като Следващият път лично ще се погрижа този който наруши плана за движение да му създам огромни неприятности. Благодаря за разбирането Идват избори и в този ред на мисли ,мисля че сега е времето да поработите Ще си снимам сигнала и ще видя колко време ще мине за да се случи чудото


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител