В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2888

Непочистено

Начало
04.10.2023
ID:
2888

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ана Арабаджиева

Място/адрес: ул. „Рилска“ 38, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да бъдат взети незабавни мерки за почистване на импровизираното сметище насред улицата, през което аз и съседите ми сме ежедневно принудени да минаваме с децата си!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.10.202315:44
    Здравейте, уведомяваме Ви, че проблемът е отстранен.
  • 04.10.202313:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че ще бъдат пренасочени работници за почистване около разположените контейнери на ул. ”Рилска”.
  • 04.10.202308:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали