В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2887

Счупени съоръжения

Начало
04.10.2023
ID:
2887

Опасна детска площадка

Подаден от: Ана Арабаджиева

Място/адрес: ул. „Рилска“ 30, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да бъдат подменени счупената пейка и продънените кошчета за отпадъци, намиращи се в детската площадка на ул.Рилска /срещу номер 30/ , представляващи потенциална опасност както за играещите деца така и за възрастните!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител