В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2886

Автобусна линия номер 4

Начало
03.10.2023
ID:
2886

Друго

Място/адрес: Асеновград

Описание: В сайта на община Асеновград пише: "Линия № 4 – Квартал “Долни Воден” – квартал “Изток” - съгласно часово разписание на интервал 20 минути от 4.50 до 20.50 часа." Аз всеки ден чакам по 50-60 Мин. Каква е причината автобусът да не спазва това разписание и как това ще се промени?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.01.202415:24
    Уважаема г-жо Попова-Каварджиева, сигналът Ви е представен на вниманието на ръководството на общината. Проблемите с обществения транспорт са осезателни. Правим всичко възможно да се удовлетворят нуждите от градски транспорт за жителите на общината.
  • 04.10.202308:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали