В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2885

По отнешение на сигнал

Начало
03.10.2023
ID:
2885

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ж.к. Изток 10В, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Може ли да предприемете отношение по сигнал 2528 Трябва да се премахне буйната растителтост около лампата. Вече е октомври и може да се предприемат действия за премахване на растителността. Иначе няма ефект от лампата. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.10.202316:27
    Здравейте, уведомяваме Ви, че кастренето на дърветата започва в есенно –зимния /невегетационен/ период. Всички сигнали се записват и се изпълняват по график. Вашия сигнал е записан още при първото му подаване и при започване на кастренето ще бъде изпълнен в най-кратък срок.
  • 04.10.202308:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали