В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2884

Неспазване на разписание на автобус 5

Начало
02.10.2023
ID:
2884

Друго

Подаден от: Мария Шевкед

Място/адрес: Кв. Горни Воден

Описание: Днес за пореден път шофьорът на автобус 5 заявява на децата ми, че последният автобус от Горни Воден до Асеновград е в 17.40ч. При курса в 18ч. автобусът се прибирал в Пловдив и няма да се карат пътници. При предния такъв случай подадох устно оплакване до г-н Бебев, но въпреки това разписанието продължава да не се спазва. Децата имат извънкласни дейности в ОДК е недопустимо да няма транспорт. Защо не се спазва разписанието?


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител