В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2883

Кастрене дървета

Начало
02.10.2023
ID:
2883

Друго

Място/адрес: Асеновград ул Клокотница 1 вход в

Описание: На 20.01.2023г подадох сигнал #2161 за дърветата, че не са кастрени и опасни. Маркираха дърветата и вече 9 месеца няма никакво развитие. Постоянно падат големи клони, трябва ли да стане беля за да си свършите работата. Този график на фирмата,която ги кастри за 9 месеца не стигна ли вече до този адрес. Хайде малко по-сериозно!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител