В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2881

ПЪЛНО БЕЗХАБЕРИЕ!!!

Начало
01.10.2023
ID:
2881

Незаконно строителство

Подаден от: Петя Пламенова

Място/адрес: СТАРИТЕ ГРОБИЩА, ул. Цар Иван Асен II 127, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: На 30.09 за пореден път станах свидетел на пожар. Трябва СПЕШНО да се прекара вода до оградата в дъното на СТАРИЯ ГРОБИЩЕН ПАРК, граничеща със сградите на бившето ТКЗС, както и да се освободи и изчисти пътя, минаващ между гробището и ТКЗС-то. НЕ ВЛИЗА В ЗАДЪЛЖЕНИЯТА на охранителя да се мъчи да гаси пламъци, високи по 2 метра, разпростряли се на 20 метра дължина с празен пожарогасител и с две 10 литрови туби с вода, и да рискува живота си!!! Повиканата пожарна дойде след 30 минути!!! Оператора от 112, обаждащ се от Хасково пита за точен адрес и отказва да направи заявката без такъв!!!! Пълно безумие!!! Накрая пожарната кола отказа да влезе в гробищния парк... НЕ МОЖЕЛИ ДА МИНАТ С КАМИОНА!!! Това означава, че гробищния парк е незаконен, щом не отговаря на изискванията за безопаснос


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител