В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2880

Жалба

Начало
01.10.2023
ID:
2880

Опасна улична дупка

Подаден от: Онур

Място/адрес: ул. „Ангел Кънчев“ 10, 4250 кв. Долни Воден, Асеновград, България

Описание: От шест месеца улицата ни е разкопана и никой не съдейства по-въпроса, хвърчат камъни по паркираните коли и минаващи пешеходци, изпотроших си колата при вкарване и изкарване в гаража не мисля, че това е нормално. Трябва да се вземе адекватно решение от страната на община Асеновград.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител