В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №288

не завършен ВиК ремонт

Начало
10.07.2020
ID:
288

Опасна улична дупка

Подаден от: Траян

Място/адрес: Х. Димитър 11

Описание: Близо месец няма кои пренареди паважа на ул. Х. Димитър. След ВиК авария половината пътно платно е неизползваемо, става дума за 4-5 квадратни метра паваж да се наредят.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител