В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №2878

Дупки Искра-Новаково

Начало
29.09.2023
ID:
2878

Опасна улична дупка

Подаден от: Мария

Място/адрес: Пловдив

Описание: Господин кмете, пиша относно лошото състояние на пътя Новако-Искра, който застрашава безопасността на движещите се по него автомобили. Особено в участъка от Новаково до реката е дупка до дупка. Благодаря предварително, че ще бъдат взети необходимите мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.11.202311:29
    Уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място и е констатирано, че участъкът е в лошо състояние. Предвижда се извършване на частичен ремонт за 2024 година на посочения участък.
  • 29.09.202310:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали