В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2874

Неработещо осветление на ул.Странджа

Начало
27.09.2023
ID:
2874

Неработещо улично осветление

Подаден от: Владимир Шопов

Място/адрес: Странджа 25

Описание: Благодатя за бързата реакция. Осветлението на ул. Богомилска вече работи, което подобри осветеността в района. Но уличната лампа на ул. Странджа, която се намира на стълба между номер 23 и 25, продължава да не работи. Което продължава да крие рискове за преминаващите пешеходци. Долната част на ул. Странджа ( в частта си на моста ) е доста тъмна.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител