В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №2873

Опасно дърво

Начало
27.09.2023
ID:
2873

Друго

Подаден от: Теодора Петкова

Място/адрес: Асеновград ул Оборище 62

Описание: Пиша 2 жалба за опасно дърво!Кога ще бъде окастрено?Голямо е колкото събираната ми къща!Клоните са до керемидите,ще бутне някоя керемида и някой ще пострада!Моля обърнете внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 29.09.202316:42
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място. Ще бъде възложено на фирма- изпълнител да извърши санитарно почистване на дърветата, намиращи се на ул. „Оборище“ № 60 и № 62. Санитарното почистване ще бъде извършено през есенно-зимния сезон.
  • 28.09.202308:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 27.09.202314:18
    Здравейте, уведомяваме Ви, че проблемът е отстранен.

Всички видове сигнали