В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2871

Неработещо улично осветление на ул. Странджа и Богомилска

Начало
26.09.2023
ID:
2871

Неработещо улично осветление

Подаден от: Владимир Шопов

Място/адрес: Странджа 25

Описание: Уличното осветление в началото на ул. Странджа не работи вече трети месец. Както и осветлението до контейнерите за боклук, зад училище Христо Ботев на ул. Богомилска. Липсата на осветление от двете осветителни тела води до пълен мрак в началото на ул. Странджа. Движението на пешеходци в тъмната част на деня е опасно.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител