В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2870

Неработещ светофар

Начало
26.09.2023
ID:
2870

Неработещ светофар

Подаден от: Дияна Даянова

Място/адрес: Ул Съединение

Описание: Пешеходния светофар до детска градина Дружба не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител