В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2869

Асфалтиране на улица

Начало
25.09.2023
ID:
2869

Предложение

Подаден от: Гергана Драганова

Място/адрес: Захарий Зограф 10

Описание: Здравейте искам да попитам дали може да се вземат мерки за асфалтиране на улица Захарий Зограф тъйкато е много зле вече с страшно много дупки 3 пъти колата ми влиза на ремонт за ходова част благодаря предварително


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.11.202311:26
    Уведомяваме Ви, че ще се даде предложение за ремонт на ул. „Захари Зограф“ за изпълнение в капиталова програма 2024 година на община Асеновград. Ако предложението се приеме ще се извършат ремонтните дейности.
  • 26.09.202308:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали