В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2868

Поставяне на бабуна пред детска площадка

Начало
25.09.2023
ID:
2868

Предложение

Място/адрес: Ул. Рилска 36

Описание: Откакто е асфалтиран този път ги няма вече двете бабуни пред детската площадка и е доста опасно за децата, тъй като има много паркирани коли и права улица, по която някои шофьори минават бързо и опасно. Би било хубаво, ако се постави отново поне една бабуна.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител