В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2867

Често не работи

Начало
25.09.2023
ID:
2867

Неработещ светофар

Място/адрес: Ул. Рилска 36

Описание: Този светофар доста често не работи. А в последната седмица нито веднъж.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител