В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2866

Регулиране на светофара

Начало
25.09.2023
ID:
2866

Друго

Място/адрес: бул. „България“ 40, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: В пиковите часове главният път е с 8 секунди зелено и 20+ секунди червено. Според мен това е ужасно регулиране.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител