В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2864

Създаване на транспортна връзка между Долни и Горни Воден

Начало
25.09.2023
ID:
2864

Предложение

Подаден от: Мария Шевкед

Място/адрес: кв. Долни Воден

Описание: Здравейте! Транспортната връзка на кв. Горни Воден с Асеновград е автобус №5. По маршрута от Горни Воден към Асеновград има спирка в крайната част на кв. Долни Воден, но на връщане - от Асеновград към Горни Воден - автобусът преминава отново в крайната част на кв. Долни Воден, но не спира никъде там, тъй като няма установена спирка. Ако човек желае да се придвижи от Долни до Горни Воден, трябва първо да отиде до кв. Запад, за да може да се качи на автобуса, което е нелогично. През 2017г. бе създадена и внесена подписка в Община Асеновград по въпроса, но въпреки поетите обещания, нищо не се направи, за да се създаде автобусна спирка на автобус №5 в района на кв. Долни Воден. Моля, да се предприемат мерки, за по-ефективно използване на автобусната линия.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 16.12.202300:54
    Уважаема г-жо Шевкед, сигналът Ви беше поставен за разглеждане в Комисията по транспорт. Ще бъдат предприети действия за изграждане на автобусна спирка в района на кръговото кръстовище.
  • 25.09.202315:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали