В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2863

НАТРУПВАНЕ НА ОТПАДЪЦИ

Начало
25.09.2023
ID:
2863

Отпадъци/почистване

Подаден от: Йоана Ташева

Място/адрес: ул. „Искра“ 19, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Днес 25.09 (понеделник) след минаване на кола от Комунал, за пореден път отпадъците извън контейнера не са взети, трупат се всеки ден! Моля отговарящата фирма да се погрижи за цялостното почистване на мястото, защото в този вид по нищо не личи, че е имало сметосъбиране.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител