В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2862

Незаконна постройка

Начало
25.09.2023
ID:
2862

Незаконно строителство

Подаден от: Георги Миндев

Място/адрес: ул.Полк.Дрангов 42

Описание: Незаконна постройка и ограда в общите идеални части на дворното пространство на кооперация.Постройката е масивна, изградена с тухли и поставена дограма,оградата е с поставена врата,която е заключена .Моля,собственика да премахне това съоръжение за негова сметка.Моля за входящ номер.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител