В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2861

Недостъпен тротоар

Начало
25.09.2023
ID:
2861

Друго

Място/адрес: Vroentestraat 81 bus 2

Описание: Здравейте търся решение на този проблем! Всеки ден минавам по тази улица с количка с бебе и е невъзможно да мина трябва да сляза на пътя на който има спрели коли и бр мога да премина. Това е ресторанта на хотел НИК. Извинявайте ако въпроса ми не е към вас но бихте ли ме упътили към коя институция да подам жалба.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 05.10.202315:38
    Уважаема госпожо Сарандалиева, във връзка с подаден от Вас сигнал за невъзможност за преминаване с детска количка по тротоара пред ресторанта на хотел “Ник“ Ви уведомяваме, че служители на община Асеновград извършиха проверка на място. За масите има издадено разрешително за регистрация на търговска дейност на открито и схема одобрена от Главния архитект на Общината, като масите са разположени по тази схема и се заплаща такса тротоарно право. Дадено е предписание масите да се разположат така, че да не пречат на преминаване на пешеходци по тротоара.
  • 25.09.202313:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали