В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2860

Замърсена е спиркатс при Бачковския манастир

Начало
25.09.2023
ID:
2860

Отпадъци/почистване

Подаден от: Antonia Angelova

Място/адрес: Спирката на шосе при Бачкивски манастир

Описание: Здравейте, изпращам Ви снимка от замърсената спирка. Моля да се обърне внимание на сигнала. Благодаря Ви.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител