В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2859

Отпадъци при и около спирката на Бачковския манастир

Начало
25.09.2023
ID:
2859

Отпадъци/почистване

Подаден от: Антония Ангелова

Място/адрес: Бачковски манастир, около спирката и автомат за кафе зад нея

Описание: Здравейте, изпращам Ви снимки от мястото където са замърсили - във и около спирката при Бачковски манастир. На няколко метра зад спирката е поставен автомат за кафе, който няма кошче за изхвърляне на мръсните чашки. Самата спирка според мен е също за ремонт или подменяне. Моля да обърнете внимание на сигнала. Благодаря Ви.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител