В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2858

Светофар

Начало
25.09.2023
ID:
2858

Неработещ светофар

Подаден от: Нина Димитрова

Място/адрес: Основно училище Петко Каравелов

Описание: Светофара пред училище ОУ Петко Каравелов не работи моля обърнете внимание.Там всеки ден минават стотици деца и шофьорите не спират на пешеходната пътека


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител