В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2857

Птици

Начало
25.09.2023
ID:
2857

Друго

Подаден от: Шабан халил

Място/адрес: Пирин 23 асеновград

Описание: Здравейте пиша ви от Асеновград улица Пирин 23... тероризирани сме от силна миризма на птици които съседът ни от 2.ри етаж отглежда в таванските стаи.. притеснени сме от заразни болести моля да се вземат мерки.. с уважение


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.10.202315:32
    Здравейте, информираме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС, съвместно със служител на ОДБХ – Пловдив. Установи се, че на посочения адрес в таванското помещение се отглеждат около 20-30 гълъба. На собственика г-н Фейзула се състави констативен протокол със предписание в срок от 14 дни гълъбите да бъдат премахнати или да бъде представена в Община Асеновград декларация – съгласие от съсобственика на имота. При неспазване ще бъдат предприети административни санкции.
  • 25.09.202308:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали