В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2856

Стълб улично осветление капак на връзките

Начало
24.09.2023
ID:
2856

Неработещо улично осветление

Подаден от: Angel Stoev

Място/адрес: Улица шести януари

Описание: Последен стълб вдясно посока изхода на града без капак, връзките стърчат. А на предпоследния капак е също за смяна фалшив


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител