В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2854

Коте в беда

Начало
24.09.2023
ID:
2854

Безстопанствени кучета

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Ул. Княгиня Евдокия в Асеновград

Описание: Мария Горанова, моя позната се обади да ме помоли да пусна сигнал, защото няма Интернет. Намерила е коте в безпомощно състояние на ул. Княгиня Евдокия в Асеновград. Тигрово, около 1 година. Не се вижда кръв, доколкото разбрах, ще го заведе в Заравет Асеновград, така или иначе е неработен ден за общината. Ако оцелее, утре можете да го намерите там, бул Христо Ботев 34 е адресът на клиниката.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.09.202312:04
    Здравейте, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда“. При извършения обход на ул. „Княгиня Евдокия“ не се установи котка, която е в безпомощно състояние.
  • 25.09.202308:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали