В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2853

Открита опасна дупка

Начало
23.09.2023
ID:
2853

Опасна улична дупка

Подаден от: Садет Дурмуш

Място/адрес: Ул ,,Искра ,,53

Описание: Моля ,в най-кратък срок да се вземат мерки за затваряне на дупка ,която ВиК направиха заради ремонт ,но вече 1 месец стои,...има реална опасност да стане беля ,минава човекопоток от Баделема към ул ,,Конушка,, по една минава ивица ...Дълбока е ,ако падне дете в тъмното ....цял месец е така...засега няма инциденти...чакаме...


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител