В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2852

Опасно изсъхнало дърво.

Начало
23.09.2023
ID:
2852

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Юри Балабанов

Място/адрес: Асеновград. ул. Родолюбие 1в

Описание: Опасно изсъхнало дърво което се намира в непосредствена близост до тротоара който е основна пешеходна зона за училище Никола Вапцаров.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.10.202316:32
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел „ЕОС”. На ул. „Родолюбие“ 1в, в близост до тротоара се намира 1 бр. дърво. Дървото е напълно сухо без признаци на живот и без зелена листна маса по короната. Ще бъде възложено на фирма изпълнител, с която Община Асеновград има сключен договор да премахне дървото в най- кратки срокове.
  • 25.09.202308:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали