В процес 52 Приключени 429

Сигнал №285

Не работещ сфетофар

Начало
10.07.2020
ID:
285

Неработещ светофар

Подаден от: Павлин Банков

Място/адрес: Ул. 6-ти януари

Описание: Обърнат часовник на светофар до магазин велокелеши през нощта работи през деня не работи


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител