В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2848

Детска площадка в квартал “Жорж Махала”

Начало
21.09.2023
ID:
2848

Опасна детска площадка

Подаден от: Гина Стойкова

Място/адрес: Детската площадка до старинното училище в квартал “Жорж махала”

Описание: Това е един от най-старите и големи квартали в града. Има една единствена детска площадка, която не прилича на нищо, плочките се клатят, вратата не се затваря, под вратата няма пътека или път, а дере и изпочупени плочки, няма адекватни съоражения, едната от двете люлки е счупена, а когато децата се покатерят по стълбите на пързалката, си удрят главите в един метален прът. Докога няма да има адекватно и отговарящо на всички изисквания място за игра на децата, а отново се отбива номера и ако той мине е положението?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.10.202310:29
    Здравейте, информираме Ви, че предишното дървено съоръжение беше напълно разрушено и не можеше да се поправи. Монтира се напълно ново метално съоръжение. Около два месеца след изграждането му са констатирани нови нарушения - отрязано умишлено е първото стъпало от стълбичката за деца, направена от двойно стоманено въже.
  • 21.09.202316:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали