В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2845

Разтревожени родители

Начало
21.09.2023
ID:
2845

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Странджа“ 3, 4230 Св. Георги, Асеновград, България

Описание: Защо не поставяте изкуствени неравности по този стръмен и опасен път??? Хората се притесняват повече за колите си отколкото за живота на хората. Приканвам ваш представител да дойде на въпросната улица между седем и осем часа сутринта, да види за какво става въпрос? Този смешен знак с ограничение 30 км никой не го спазва, а след започване на учебната година по тази стръмна и тясна улица се стича поток от деца и в двете посоки!!! Ако недай Боже се случи инцидент, вие ще носите отговорност, заради вашето безхаберие и затова, че не сте взели нужните мерки за намаляне на скоростта. ЕТО СЕГА ВЕЧЕ ИМА И ПОДАДЕН СИГНАЛ, ЗА ДА НЕ СЕ ОПРАВДАВАТЕ, че не сте разбрали за проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202300:50
    Здравейте! Ул. "Странджа" е улица с над 20% наклон и не отговаря на изискванията в Наредбата за поставяне на изкуствени напречни неравности. Поставени са необходимите пътни знаци за ограничаване на скоростта.
  • 21.09.202309:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали