В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2844

Незаконна постройка в идеалните части на двора, без съгласието на всички живищи

Начало
21.09.2023
ID:
2844

Незаконно строителство

Подаден от: Калоян Миндев

Място/адрес: Полк.Дрангов 42

Описание: Незаконна постройка в общите идеални части на двойното място. Прилагам снимки. Моля лицето отгговорно да си премахне всички незаконни постройки за негова вметна и възстанови всичко за негова сметка.Моля за вход.номер.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител