В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2843

Незаконно премахване на ограда зараждащата общ имот

Начало
21.09.2023
ID:
2843

Незаконно строителство

Подаден от: Калоян Миндев

Място/адрес: Полк.Дрангов 42

Описание: Лицето е премахнало без съгласието на всички живущи ограда зараждащата общия имот и е премахнал дръвче в общинска част. Моля за входящ номер. Желая лицето да си възстанови щетите за негова сметка.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител