В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2840

Разбит тротоар

Начало
20.09.2023
ID:
2840

Пропаднал път

Подаден от: Павел Маринов

Място/адрес: Гр. Асеновград, ул. Илинден 20

Описание: Здравейте, в продължение на 2 месеца тротоарът, по който ежедневно минават десетки майка с колички, малки деца и пешеходци изглежда безобразно. Това се получи след поредната ВиК авария на тази улица. Пешеходната зона е невъзможно да бъде премината с детска количка или велосипед/тротинетка и майките преминават през пътното платно, което е предпоставка за възникване на инцидент. Моля за съдействие и решение на проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител