В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №284

Променена междуселищна автобусна линия!

Начало
10.07.2020
ID:
284

Предложение

Място/адрес: Unnamed Road, 4256 Добростан, България

Описание: Автобусната линия Асеновград-Добростан се осъществяваше всеки ден. В настоящия момент пътува само в понеделник и петък. Факта, че през почивните дни няма осигурен превоз изключително затруднява грижата за малкото останали възрастни хора в района. Предложението ми е да не пътува в един от делничните дни, а да пътува в събота и да се връща в неделя, както е било винаги.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 13.10.202012:25
    Уважаема г-жо Иванова, ще бъдат изпратени предупредителни писма за възстановяване обслужването на линията.
  • 10.08.202011:53
    Уважаема г-жо Иванова, предложението Ви ще бъде разгледано на комисия.
  • 10.07.202009:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали