В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2837

Светофар

Начало
19.09.2023
ID:
2837

Неработещ светофар

Подаден от: Нина Димитрова

Място/адрес: Основно училище Петко Каравелов

Описание: Светофара не работи натискаш бутона и не светка червено за колите и никой не спира срамота това са деца


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител