В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2834

Тротоар ,който е за почистване от диворастящи растения

Начало
19.09.2023
ID:
2834

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петранка Дрангажова

Място/адрес: Гоце Делчев 63

Описание: Тротоара по южната ограда на къщата на ул.Гоце делчев 63,поради това,че не е покрит с плочи периодично се изпълва с диворастящи растения,които в момента са над 2 метра.Между растенията се виждат и отпадъци.Растителността беше изкосена през пролетта,което очевидно не е достатъчно за поддържането на тротоара в добър вид.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител