В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2832

Спешно почистване и облагородяване!!!

Начало
19.09.2023
ID:
2832

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ана Арабаджиева

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 59, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Местност "Тепавицата" е в окаяно състояние, затрупана с боклуци като сметище, счупени пейки. Каквото е останало от "детските катерушки" е твърде опасно и неизползваемо...чешмата не работи, то няма и за кого...обрасло и полу-непроходимо е пътчето за там. Моля за вземане на навременни мерки за облагородяване на прекрасния за отдих и разходки район!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител