В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2831

Незаконна постоена къща

Начало
18.09.2023
ID:
2831

Незаконно строителство

Място/адрес: ул. Славей 11

Описание: Зад къщата на двора на ул. Славей 11 е построена без разрешение за строеж и одобрен проект, по-малка къща на един етаж. Напълно незаконно е свързана към електромер,водоподаване и канакизация, възможно е постройката да е опасна.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.03.202412:38
    Уважаеми г-н Златарев, проверката установи, че няма наличие на незаконна постройка, а относно твърдението Ви за свързване към електромер, водоподаване и канакизация, следва да подадете сигнал до "ЕВН" и ВиК.
  • 16.12.202323:50
    Уважаеми г-н Златарев, извършена е проверка. Ще бъдат представени документи за постройката. Очаквайте допълнителен писмен отговор, от страна на община Асеновград.
  • 19.09.202308:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали