В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2830

Неработещ светофар

Начало
17.09.2023
ID:
2830

Неработещ светофар

Място/адрес: Ул.Съединение,Асеновград

Описание: Светофара не работи от няколко дни,моля обърнете внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител