В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №283

Автобус 5 не се движи редовно по разписание

Начало
08.07.2020
ID:
283

Друго

Място/адрес: Горни Воден

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал свързан с нередовното разписание на градски автобус 5. Днес 08.07.2020 автобус в 8:50 сутринта не се движише. Това не е първия случай в който автобуса не се движи , веднъж се беше запалил което е немислимо за градски автобус да бъде в неизправност ! Другото което е - разписанието на автобуса не е направено с умисъл да има връзка с прищигастите влакове и рейсове от Пловдив . Не знам кой определя разписанията на градските автобуси .


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202016:37
    Уважаеми г-н Авков, на 09.07.20 г. бяха извършени 2 проверки на автобус по линия №5. Първата е осъществена в 11:30 ч., а втората - в 16:30 ч. В деня на проверката е констатирано, че автобусът се движи по разписание.
  • 08.07.202011:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали