В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2829

Счупена детска площадка

Начало
17.09.2023
ID:
2829

Опасна детска площадка

Подаден от: Елена Димитрова

Място/адрес: ж.к. Баделема 22Б, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Площадката е със обрасъл с трева пясъчник и счупени съоръжения


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 24.11.202322:45
    Уважаема г-жо Димитрова, посочената от Вас детска площадка е ремонтирана многократно. През 2022 г. са вложени 2576,40 лв. за ремонт. Непосредствено преди гореспоменатите ремонтни дейности, от страна на общината, младежка организация също бе поела инициативата и подобри състоянието на площадката, чрез доброволен труд. След подадения от Вас сигнал отново е извършен оглед. Направена е количествено-стойностна сметка за стойността на средствата, които възлизат в размер на около 3846 лв., необходими за поредното ремонтиране на обекта. Взе се решение да не се ремонтира отново към момента.
  • 18.09.202311:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали