В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2828

Боклуци около река ,,Чая".

Начало
17.09.2023
ID:
2828

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария Тошева

Място/адрес: Колю Фичето 25

Описание: Около реката има изключително много боклуци. Ние сме от Пловдив, идваме тук всяка година, но никога не е било така. Мръсотията е потресаваща,моля пратете група за почистване. Успяхме да съберем на едно място доста боклук,но има още много покрай реката. Желая ви приятен ден ,и се надявам да вземете под внимание молбата ми.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител